Kontron jako jediná plzeňská firma podporuje Den práce odkudkoliv!

BB letoI letos se chystáme podpořit akci Den práce odkudkoliv!

Nejdůležitější hodnotou, kterou v KONTRONu máme, jsou naši lidé. To oni mají mozky, které jsou schopny rozvinout přání a myšlenky našich zákazníků, oni jsou těmi, kdo skutečně vyvíjejí počítače. A je jasné, že ne vždycky dostanou ty nejlepší nápady v práci…

Uvědomujeme si, že hranice mezi pracovním a osobním životem našich zaměstnanců se stále více propojují. Proto nám často nejde o to, kde naši zaměstnanci pracují a kolik hodin si v kanceláři IMG_7668„odsedí“, zajímá nás hlavně to, jaký výkon podají a jakého výsledku dosáhnou. Samozřejmě nám pomáhá, že jsme technologická firma a pracujeme s tou nejmodernější dostupnou technikou.

Proto se zcela přirozeně hlásíme k myšlence flexibility v práci a pod patronátem společnosti Microsoft i letos, jako jediný plzeňský zástupce, podpoříme 3.11.2016 Den práce odkudkoliv.

Pevně totiž věříme tomu, že pokud se společnosti i lidem v ní povede integrovat soukromý a pracovní život, zlepší se nejen jejich motivace, kreativita i potenciál, ale nakonec i obchodní výsledky firmy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.